DORADZTWO ZAKUPU

Stawiamy na kompleksową obsługę Klientów. U nas załatwisz wszelkie formalności związane z zakupem samochodu w jednym miejscu.

Identyfikujemy się z naszymi Klientami i ich potrzebami, aby wspólnie osiągnąć sukces.
Dzięki kompleksowej obsłudze zyskujesz pewność i spokój, że wszystkie sprawy zostaną przeprowadzone sprawnie i rzetelnie od początku do końca.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacji, doskonale radzimy sobie w odpowiednim dobraniu samochodu do indywidualnych potrzeb Klienta. Skorzystaj z fachowej porady specjalistów i pasjonatów motoryzacji, którzy chętnie odpowiedzą na każde Twoje pytanie i posłużą rzetelnym doradztwem, tak aby późniejsze użytkowanie było dla Ciebie samą przyjemnością.

Zdajemy sobie sprawę, że poszukiwania pojazdu bywają stresujące, długotrwałe i meczące.

Nietrudno jest trafić na osoby z naszej branży działające w sposób nieetyczny, które mogą świadomie wprowadzić w błąd Kupujących, efektem czego może być utrata wielkiej sumy pieniędzy. Korzystając z usług profesjonalistów zyskujesz pewność uczciwej i bezpiecznej transakcji.

Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby etap poszukiwań i proces zakupu przebiegł sprawnie i pozostawił po sobie miłe wspomnienia.

Stawiamy na kompleksową obsługę Klientów. U nas załatwisz wszelkie formalności związane z zakupem samochodu w jednym miejscu.

Identyfikujemy się z naszymi Klientami i ich potrzebami, aby wspólnie osiągnąć sukces. Dzięki kompleksowej obsłudze zyskujesz pewność i spokój, że wszystkie sprawy zostaną przeprowadzone sprawnie i rzetelnie od początku do końca.

Skontaktuj się z naszym doradcą, on rozwieje Twoje wątpliwości i pomoże dokonać odpowiedniego wyboru.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z jednym z naszych doradców. Podczas rozmowy odpowiemy na wszystkie pytania odnośnie danej oferty.

Umów dogodny termin oględzin samochodu. Będziesz miał pewność, że Twój doradca zarezerwował czas tylko dla Ciebie. Zobaczysz samochód na miejscu, zaprosimy Cię na jazdę testową i pokażemy pełną historię samochodu.

Zalecamy dokonać rezerwacji samochodu poprzez wpłacenie symbolicznej zaliczki, wtedy będziesz mieć pierwszeństwo zakupu. Zaliczka zostanie zaliczona na poczet ceny zakupu samochodu. Jeśli nie zdecydujesz się na zakup, zaliczkę zwrócimy.

DZIAŁ SPRZEDAŻY

ARKADIUSZ FOJCIK

Dział sprzedaży

MICHAŁ KUPCZAK

Dział sprzedaży

ŁUKASZ KABINA

Dział sprzedaży

TYMOTEUSZ KAMIŃSKI

Dział sprzedaży, finansowanie

Doradca handlowy
Scroll to Top