Zespół

Jesteśmy dumni z naszego wykwalifikowanego zespołu!

W sercu każdej dynamicznej i udanej firmy są ludzie. To nie tylko samochody, które stanowią naszą misję, ale przede wszystkim ludzie, którzy tworzą tę niepowtarzalną atmosferę i profesjonalizm.

Nasi pracownicy to grupa pasjonatów, dla których motoryzacja to więcej niż tylko praca – to sposób życia. Każdy członek zespołu to nie tylko wykwalifikowany specjalista w swojej dziedzinie, ale także osoba zaangażowana, entuzjastycznie podchodząca do każdego Klienta i zadania.

Zespół Grupy Metrocars składa się z wykwalifikowanych specjalistów z dziedziny sprzedaży, finansów, ubezpieczeń, transportu i detailingu. Zdecydowana większość naszego zespołu, to nasi wieloletni pracownicy, co świadczy w głównej mierze o stabilności oraz satysfakcji pracy w naszej firmie. Nasz personel sprzedażowy nie tylko pomaga klientom w wyborze idealnego pojazdu, ale także tworzy relacje oparte na zaufaniu i profesjonalizmie. Ich wiedza fachowa i zrozumienie potrzeb klientów sprawiają, że każdy zakup staje się spersonalizowanym doświadczeniem, dopasowanym do indywidualnych potrzeb.

Stałe doskonalenie naszych pracowników i podnoszenie ich kwalifikacji to absolutny priorytet, co wpływa na jakość naszego działania i przekłada się na zadowolenie Klientów. Każdy sukces oparty jest na współpracy całego zespołu Grupy Metrocars.

Poznaj Twarze Grupy Metrocars ⤵️

Dział sprzedaży

Na jego czele Arkadiusz, Michał, Łukasz i Tymoteusz – to nasi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie sprzedaży, którzy pomogą wybrać samochód dopasowany do Twoich potrzeb. Tutaj uzyskasz wszelkie informacje o samochodach, dokonasz rezerwacji, umówisz się na jazdę próbną oraz dokonasz zakupu.

Arkadiusz Fojcik

Dział finansowania

Bartłomiej i Tymoteusz to eksperci z dużą wiedzą ze świata finansów. Przedstawią Ci warianty korzystnych kredytów i leasingów dopasowanych do Twoich możliwości. Sprawnie i skutecznie, z minimum formalności uzyskasz finansowanie na zakup samochodu.

Dział ubezpieczeń

Michał i Patrycja to duet specjalistów od ubezpieczeń. Otrzymasz atrakcyjną ofertę ubezpieczenia samochodu (i nie tylko) o szerokim zakresie ochrony, zawrzesz polisę z możliwie najniższą składką, dzięki naszym zniżkom dealerskim. Możesz także liczyć na wsparcie w procesie likwidacji szkody.

Dział rejestracji oraz KSIĘGOWOŚĆ

Specjalistką w zakresie rejestracji pojazdów jest szefowa działu – Beata. Odpowiada za cały proces rejestracji samochodów począwszy od skompletowania dokumentacji kończąc na odbiorze tablic rejestracyjnych. Beata służy informacją odnośnie statusu rejestracji zakupionego pojazdu. Dodatkowo Beata jest odpowiedzialna za płatności, stanowiąc bardzo ważne ogniwo spółki.

Dział detailingu

O wszystkie samochody dba zespół wielkich profesjonalistów w branży Car Detailingu. Damian, Bartosz, Dawid, Jakub oraz Sebastian przygotowują dla Was samochody – to dzięki nim są one czyste i pachnące.

Damian Łukawski

Bartosz Piątek

Dawid Kempny

Jakub Sulikowski

Sebastian Sroka

Dział transportu

Posiadamy również własny transport oraz współpracujemy z firmami spedycyjnymi w całej Europie. Dzięki tym rozwiązanim możemy zaproponować Państwu ogromny wybór pojazdów w naszej ofercie.

Scroll to Top