UBEZPIECZENIA

Stawiamy na kompleksową obsługę Klientów. U nas załatwisz wszelkie formalności związane z zakupem samochodu w jednym miejscu.

Identyfikujemy się z naszymi Klientami i ich potrzebami, aby wspólnie osiągnąć sukces.
Dzięki kompleksowej obsłudze zyskujesz pewność i spokój, że wszystkie sprawy zostaną przeprowadzone sprawnie i rzetelnie od początku do końca.

Dobre ubezpieczenie samochodu używanego to gwarancja spokoju i bezpiecznej eksploatacji.

Niełatwo jest jednak wybrać najlepszą ofertę przy indywidualnych poszukiwaniach, z uwagi na to, że cena nie zawsze idzie w parze z jakością. Profesjonalni doradcy ubezpieczeniowi Grupy Metrocars dopasują najkorzystniejsze ubezpieczenie dla Twojego pojazdu z szerokim zakresem ochrony i możliwością wyboru dodatkowych opcji, gwarantując przy tym atrakcyjną stawkę.

Jako salon samochodowy posiadamy pakiety dealerskie niedostępne dla większości agentów ubezpieczeniowych.

Jesteśmy otwarci na Klientów i chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania w zakresie ubezpieczeń. Zachęcamy do kontaktu na każdym etapie współpracy, zawsze możesz liczyć na rzetelną odpowiedź. Służymy również pomocą w procesie likwidacji ewentualnej szkody.

Współpracujemy tylko z topowymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, takimi jak:

Dopasujemy do Twoich potrzeb:

Ubezpieczenie komunikacyjne

(OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, AC - autocasco, NNW – ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków, Assistance – holowanie pojazdu)

Ubezpieczenie GAP

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie majątkowe

Ubezpieczenie firmy

Ubezpieczenie podróżne

Scroll to Top