Oferta

Przedstawiamy szeroką ofertę sprawdzonych samochodów pochodzących z sieci dealerskiej

Znajdziesz tutaj samochody zarówno rodzinne, jak i sportowe, miejskie, bądź na dłuższą trasę, samochody dla początkujących oraz samochody hybrydowe i elektryczne. Nie ma rzeczy niemożliwych dla nas!.

Od wielu lat dajemy nabywcy kompletną dokumentację przedstawiającą faktyczny stan auta, co miało ogromny wpływ na nasz rozwój. Stale powiększamy naszą flotę, dlatego zachęcamy do obserwacji naszej strony internetowej. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem największych firm flotowych w Polsce. Posiadamy ofertę usług finansowania oraz ubezpieczeń szytą na miarę Twoich potrzeb. Istnieje możliwość pozostawienia samochodu w rozliczeniu, ale pod warunkiem, że spełni on nasze wymagania. Dodatkowo możesz otrzymać gwarancję techniczną aż do 24 miesięcy, szczegóły u naszych doradców. 

Naszą ofertę internetową odwiedza codziennie kilkanaście tysięcy osób, dlatego zachęcamy do rezerwacji samochodów online. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz samochodu, którego poszukujesz, to zachęcamy do kontaktu z naszą doradcą. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby pojawił się w naszej ofercie.

Zapraszamy Cię na bezpłatną jazdę testową!

Scroll to Top